WYBIERZ

Użyj opcji po lewej, by rozpocząć zakupy.
Przed dokonaniem zakupu należy zapoznać się z regulaminem internetowej sprzedaży biletów.
Możesz przeglądać status swoich dotychczasowych zakupów.
Możesz wydrukować potwierdzenia swoich dotychczasowych zakupów.

WAŻNE INFORMACJE - PRZECZYTAJ, ZANIM KUPISZ BILETY:

Warunkiem niezbędnym do dokonania zakupu jest zapoznanie się z regulaminem internetowej sprzedaży biletów dla turystów indywidualnych. Bilety można kupić na nie mniej niż 3 dni i nie więcej niż 244 dni przed planowaną datą zwiedzania. W tej chwili możesz wykupić bilety na dzień: 2019-08-21 (lub późniejszy). Przemyśl ilość i rodzaj biletów, które chcesz kupić. Jednorazowo możesz kupić bilety dla 8 osób.

Zwróć uwagę na rubrykę "Aktualna liczba wolnych miejsc" - nie można wykupić więcej biletów, niż jest dostępne dla danej godziny.
By dokonać zamówienia musisz podać:

- imię i nazwisko,
- aktywny adres e-mail, na który otrzymasz korespondencję związaną z zamówieniem.

W ostatnim kroku system przekieruje Cię do serwisu eCard.PL. Płatności można dokonać za pomocą karty kredytowej lub e-przelewu (dostępny tylko dla turystów mieszkających na terenie Polski). Po potwierdzeniu transakcji przez system eCard.PL na wskazany przez Ciebie e-mail otrzymasz potwierdzenie zakupu. Pamiętaj, że warunkiem odbioru zakupionych biletów w kasie kopalni jest podanie numeru zamówienia otrzymanego w potwierdzeniu oraz okazanie dokumentu tożsamości.
W kasie kopalni możesz również otrzymać fakturę VAT.

Przed zakupem biletów zapoznaj się z regulaminem sprzedaży
Przed wizytą w Kopalni Soli "Wieliczka" należy zapoznać się z zasadami zwiedzania
 

RODZAJE DOSTĘPNYCH BILETÓW - TRASA TURYSTYCZNA:

W przypadku Trasy turystycznej, System umożliwia zakup biletów przez turystów indywidualnych na zwiedzanie w języku polskim, języku angielskim, języku niemieckim, języku francuskim, języku rosyjskim, języku hiszpańskim oraz w języku włoskim.
Szczegółowy opis tej usługi znajdziesz tutaj.

             
 
N


bilet
normalny
   
U


bilet
ulgowy
   
R


bilet
rodzinny
   
B


wejście
bezpłatne
             
bilet dla osoby dorosłej, na każdy bilet wchodzi jedna osoba.   bilet dla dzieci powyżej 4 roku życia, młodzieży szkolnej i studentów do 26 roku życia po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej, emerytów i rencistów po okazaniu ważnej legitymacji wydanej przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych, na każdy bilet wchodzi jedna osoba.   zakup "biletu rodzinnego" obejmuje: 2 bilety dla dwóch osób dorosłych i 2 bilety dla dwójki dzieci od lat 4 do lat 16.   dzieci do lat 4.
             

RODZAJE DOSTĘPNYCH BILETÓW - TRASA GÓRNICZA:

W przpadku Trasy górniczej, System umożliwia zakup biletów przez turystów indywidualnych na zwiedzanie w języku polskim raz języku angielskim.
Szczegółowy opis tej usługi znajdziesz tutaj.

             
 
N


bilet
normalny
   
U


bilet
ulgowy
   
R


bilet
rodzinny
   
             
bilet dla osoby dorosłej, na każdy bilet wchodzi jedna osoba.   bilet dla młodzieży szkolnej i studentów do 26 roku życia po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej, emerytów i rencistów po okazaniu ważnej legitymacji wydanej przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych, na każdy bilet wchodzi jedna osoba. Niepełnoletni zwiedzają wyłącznie z opiekunem.   zakup "biletu rodzinnego" obejmuje: 2 bilety dla dwóch osób dorosłych i 2 bilety dla dwójki dzieci od 10 do 16lat.    
             
 

X

Uwaga - Sprzedaż biletów on-line nie obsługuje sprzedaży biletów dla firm!

Faktura wystawiana będzie tylko dla osoby fizycznej.
Biletom zakupionym w systemie sprzedaży on-line nie przysługują zwroty.
Prosimy o przemyślane zakupy i zapoznanie się z regulaminem.
   
 

  Płatności realizuje: